אודות תינוקל’ה

שלום וברוכים המבקרים במדריך של טיפול בתינוקות, אתר תינוק’לה. אם אתם קוראים את המילים הללו אז סביר להניח שאתם הורים טריים לתינוק חדש, בתקופת הריון, או פשוט מסקרן אותכם לדעת הכל כמונו לכן לפני הכל ברצוננו לאחל מזל טוב ובשעה טובה לכל המצפים ואלו שיש להם ילד חדש.

רצינו לברך אותכם לפני שנתחיל בהסבר אודות הרעיון שהוביל אותנו לאתר הזה ולנושא שלא יכולנו אלא להשקיע לילות וימים שלמים כדי שנוכל לספק לכם את המדריך שילווה אותכם במהלך חודשי ההריון האחרונים, לעת הלידה ושידריך אתכם עם טיפים, כתבות ונושאים חשובים שיעזרו לכם בגידול התינוק מגיל 0-3 שנים.

בהתחלה התלבטנו בקשר להגדרת הגיל שהמדריך ישרת אך בסוף הבנו שגיל 3 הוא הסוף למילה של תינוק ולמובן שלה ומשם מתחילה המילה של ילד לקחת את מקומה בחייו בכל המובנים. הרי איך תקרא לילד בן 4 בשם תינוק? הוא בטח יענה: “אני לא תינוק, אני כבר ילד גדול אפילו”.

הסקרנות והאהבה לדעת ולהבין איך מתחילים חיים חדשים, איך נולד תינוק חדש, השינויים שמתרחשים בחיי האישה והיצור הקטן שגדל ברחמה שהופך להיות תינוק אחר כך ילד, מתבגר וגבר או אישה שימשיכו את החיים, מכאן צץ הרעיון לפינה המיוחדת של תינוק’לה כדי להעביר את השלב הראשון בחייהם של האמא והתינוק עם הרבה אהבה, כיף, שמחה, התייעלות וכמובן התפתחות וגדילה טובה ותקינה.

האתר והפינה של תינוק’לה תספק לכולכם טיפים, סרטוני וידאו חינוכיים, מאמרים, כתבות, מחקרים שיהיו לכם מורה לדרך הארוכה שתעברו מעת ההריון ועד ללידה והטיפול בתינוק מגיל 0 ועד לגיל 3 כדי שאתם והתינוק שלכם תקבלו את הטוב ביותר.

המדריך של תינוק’לה יכלול כמה מדריכים לטיפול בתינוקות, למשל אוכל לתינוקות, משאבת חלב, התפתחות תינוקות, עידוד זחילה והליכה או טיפול שיניים לתינוקות,  , שדרך כל קטגורייה שנמצאת בעמוד הבית תוכלו לבחור את הנושא שברצונכם לקבל אינפורמציה אודותיו ולהתייעל מהטיפים וההדרכה הניתנת אם זה דרך מאמרים שנכתבו, מחקרים שפורסמו או דרך סרטוני הוידאו המופיעים תחת אותו נושא.

האתר יתעדכן עם כל נושא חדש וטרנד פופולרי שאפשר על מנת להשאיר אותכם מעודכנים למה שחדש וקורה בעולם ההתפתחותי של התינוק אם זה בצעצועים, החתלה, מזון והנקה, מוטוריקה עדינה וגסה, מתנות, בדיקות, קצב גדילה ועוד…

עוד מידע בנושא התפתחות תינוקות, תזונת תינוקות וכל מה שחדש בתמ”ל תוכלו גם למצוא ב: מטרנה- עמוד הפייסבוק הרשמי.