אינטרקום אלחוטי דו כיווני לתינוק

כולנו רוצים לדעת מה קורה עם התינוק שלנו כשאנחנו לא לידו, ואם יש מכשיר שיכול לנטר את מצב התינוק ולדווח להורים מבלי לקום אליו בכל שעה, הרי  שזו למעשה יכולה להיות הקלה גדולה לכל הורה, בעיקר לזוג הורים צעירים וחדשים יחסית. ובכן מסתבר שיש מכשיר כזה! וכדי לקבל את המושג המדויק מה בדיוק התינוק חווה כשהוא ישן בעריסה או בלול כל מה שצריך הוא  אינטרקום טלוויזיה חדשני המשדר גם תמונה וגם צליל.

אינטרקום קטן להקלה גדולה
אין ספק שכשאנחנו רואים את התינוק שלנו בכל רגע אנחנו יכולים להיות הרבה יותר רגועים. עם זאת, אנשים רבים לא מודעים לכך שהטכנולוגיה היום עד כדי כך מפותחת  שהאינטרקום יודע גם לצלם, מרחוק ומבלי להטריד אתכם, ממש כמו שאנו רואים את מי שעומד מאחורי הדלת מכל מקום בזכות אינטרקום טלוויזיה. האינטרקום מורכב ממסך קטן אותו שמים ליד התינוק כאשר עליו מותקנת מצלמה שתוכל לשדר לכם בכל תנאי שיהיה, וגם התינוק יוכל לשמוע ולראות אתכם.

יתרונות האינטרקום -מה הוא נותן לכם?
• אינטרקום אלחוטי דו כיווני נותן לכם שליטה מלאה על מה שקורה עם התינוק שלכם. עצם העובדה שכיום ניתן ליצור אינטרקום אלחוטי שלא דורש כבלים, מאפשרת לכם לקבל תמונה איכותית מכל מקום, ותתפלאו, אפילו כשחשוך. תמונת אינפרה אדום תגיע אליכם ותסביר לכם גם מה הטמפרטורה בחדר ועוד פרמטרים רבים שאמורים לעניין אתכם.
• מדוע יש צורך באינטרקום טלוויזיה דו כיווני? כדי שהתינוק שלכם יוכל לראות ולשמוע אתכם. הצג שנמצא לידו מכיל מצלמה שמשדרת אליכם תמונה, כאשר את התמונה אפשר לקבל עד לטלפון הנייד בלי שום בעיה. אתם מבחינתכם יכולים לדבר אל התינוק ולהיות בטוחים שהוא ישמע אתכם ולאט לאט גם יבין מי מדבר אליו ויגיב אליכם בהתאם. הקול שלכם ירגיע אותו והתמונה שתצליחו לשדר לו תרגיעו אותו עוד יותר.

לא מדובר על נוחות אלא על הצלת חיים
אנשים רבים בטוחים שאינטרקום כזה יכול להיות נחמד ונוח יותר. אסור לזלזל בחשיבות שלו כי פשוט מדובר על הצלת חיים ולא מדובר על הגזמה. מקרים רבים של מוות בעריסה יכולים לקרות לכל אחד וזה לא הזמן והנושא כדי להיות בו שאננים.