כולם אוהבים לקבל מתנות, בייחוד שהמתנות מיוחדות, מרגשות ובעלות שימוש. לכן כאשר נרכוש מתנות לילדי הגן נביא בחשבון את הפרמטרים הללו בבחירה נכונה של מתנות לגני ילדים. מתנות לילדים אינן אמורות להיות יקרות, גדולות ומסובכות להפך מתנות לגני ילדים אמורות להיות פשוטות, ממוקדות ומרגשות מאוד. ילדים אינם אוהבים סיבוכים מיותרים ובשבילם הפשוט והמוכר הוא הטוב ביותר.

חמישה כללי ברז לרכישה נכונה של מתנות לגני ילדים

  • מתנות בטיחותיות. כאשר אתן רוכשות מתנות לילדי הגן אל תשכחו אף פעם שהמתנות מיועדות לילדים, ולכן המתנות צריכות להתאים לילדים גם מבחינה בטיחותית. שימו לב לנושא זה בקפדנות, אומנם יש ילדים זהירים אך ישנם ילדים שאינם זהירים ואנו לא רוצים שהמתנות לגנים יהפכו לסיוט. המתנות שאתן רוכשות צריכות להיות מוצאות לילדים, וודאו שהמוצר אינו חד, אינו כבד מידי, אינו קטן מידי וכד’.
  • מתנות באיכות גבוה. שימו לב כאשר אתן קונות מתנות לגני ילדים שמתנות באיכות גבוה. ילדים אוהבים לשחק עם המתנות שלהם לפעמים בחוסר זהירות. קחו בחשבון שמתנות שילדים מקבלים יפלו כמה פעמים אך למרות זאת המתנות צריכות לשמש את הילדים לשנים רבות. לכן בחרו מתנות שיכולות לעמוד בתנאים בהם הילדים מחזיקים אותם ומשתמשים בהן.
  • מתנות אישיות עם תמונות. כמו שכבר צוין ילדים אינם מחפשים מתנות יקרות בהכרח. ילדים מחפשים יותר מתנות מרגשות שיגעו להם בלב, מתנות שימושיות ומלהיבות. לכן כאשר אתן קונות מתנות לילדי הגן וודאו שהמתנות אכן מיוחדות ויצליחו לחדור ללב הילדים. סוגי המתנות האהובים ביותר על ילדים הם מתנות עם תמונות. כאשר ילדים רואים על מתנה את התמונה האישית שלהם אוטומטית ערך המתנה עולה אצלם והילדים מייחסים לה חשיבות רבה הרבה יותר ממתנות אחרות. אז אם בחרתם להביא לילדי הגן תיק לגן או כל מוצר שימושי אחר וודאו שתוכלו להדפיס על גבי המתנה עיצוב מיוחד, תמונות אישיות וכיתוב חם ואוהב.
  • הדפסה איכותית. כאשר אתן קונות מוצר וניתן להדפיס עליו וודאו שההדפסה שעל גביו יוצאת איכותית וברורה. בקשו לראות דוגמאות אמתיות ולא תמונות, כך תוכלו לראות איך יוצאת ההדפסה האמתית. בנוסף לכך חשוב לבדוק שההדפסה תישאר לאורך שנים על המתנה, הרי זאת מזכרת מהגן, מזכרת שתלווה את הילדים לאורך שנים. חפשו ביקורות אודות החברה ממנה אתן רוכשות את המתנה והסתכלו האם הלקוחות מרוצים.
  • עיצוב המתנה. לעיצוב המתנה משמעות רבה בעייני הילדים. הדמויות והנושאים שיוצגו על גבי ההדפסה חשובים לילדים. לכן בבחירת הגרפיקה התחשבו בילדים אך אל תשכחו שלמתנה יש מטרה, שלבו את סמלי החג או המועד שלכבודו מחולקת המתנה כדי שהמטרה לא תשכח. בעיצוב המתנה שלבו אלמנטים חינוכיים, הימנעו מרמזים לא חינוכיים.