טיפים לבחירת בגדי ים לתינוקות

אם גם לכם יש תינוק או תינוקת קטנים וחמודים בבית, אז כנראה שגם אתם מתחילים לדמיין את השכשוכים הכיפיים בבריכה ובים בעונת הקיץ ככל שעולות המעלות ואולי אפילו מתחילים לחפש בגדי ים לתינוקות שיתאימו. וברור שכשמדובר על בגדי תינוקות, יש חשיבות גם לבטיחות ולשמירה על העור, מה שנכון על אחת כמה וכמה כשמדובר על בגדי ים לתינוקות. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים לחלוק אתכם עכשיו כמה טיפים מנצחים שיעזרו לבחור את בגדי הים המושלמים.

 

המלצה שלנו – בגדי ים שלמים עדיפים

אם כך, כשאתם מחפשים בגדי ים לתינוקות, העיקרון החשוב ביותר שאתם צריכים לשים עליו דגש הוא ההגנה מפני השמש. נכון שבגדי ים קטנטנים ובגדי ים בשני חלקים אם חמודים ומדליקים, אבל צריך לזכור שהעור של תינוקות הוא רגיש במיוחד וצריך לשמור עליו.

 

קונים חצי מידה למעלה

טיפ נהדר עבור קנייה של בגדי תינוקות באופן כללי ולא רק בגדי ים לתינוקות. זכור שהקטנטנים שלכם גדלים הרבה יותר מהר ממה שאתם מצפים ושווה לקנות בגד ים טיפה גדול שיחזיק את כל העונה.

 

בדים איכותיים בלבד

שימו לב שאתם קונים בגדי ים מבד איכותי ונושם ולא בוחרים בבדים זולים שיפגעו בעור התינוק ועשויים לגרום לגירויים לא נעימים.

 

שטיפה ושמירה על איכות הבגד

בגדי ים לתינוקות באים במגע עם הכלור בבריכה ועם המלח בים. בגלל שרובינו לא מכבסים אותם ישר אחרי שאנו חוזרים (במיוחד בחופשות ובסופי שבוע), מומלץ בחום לשטוף ידנית עם מים חמימים וסבון כדי להיפטר מהכלור והמלח שעם הזמן יפגעו באיכות הבד.

 

אם כך, זה הזמן לבחור בגדי תינוקות לקיץ ובגדי ים מהממים – מאחלים לכם קיץ בטוח ונפלא!