מטרנה והשוואת מחירי המוצרים – היו צרכנים חכמים

הורים לתינוקות בני פחות מחצי שנה? אם כן, סביר להניח שאתם צרכנים קבועים של מטרנה. ככאלו, אין ספק כי התשלום על תמ”ל לאורך תקופת זמן ממושכת גורר לא מעט הוצאות שכמובן מצטברות להרבה מאוד כסף. אבל האמת היא, שלמרות שמדובר במצרך שהוא בגדר מאסט שאי אפשר לוותר עליו, עדיין ניתן לחסוך אם רק מאמצים גישות של צרכנות חכמה. אז איך עושים זאת?

גם בתמ”ל אפשר להשוות מחירים

העצה הראשונה והחשובה מאוד, היא להשוות מחירים גם בקנייה בסופר או בחנויות הפארם וגם כאשר אתם קונים אונליין. כדי לעשות השוואות אונליין עומדות בפניכם שתי אופציות עיקריות:

  1. מטרנה – בזאפ השוואת מחירים

אתר השוואת המחירים המפורסם זאפ, לא בוחל בהשוואת מחירים כמעט בשום ענף, וזה גם מקיף את תחום האוכל לתינוקות והתמ”ל. בעמוד מטרנה- זאפ השוואת מחירים תוכלו למצוא חוות דעת וגם השוואת מחירים מקיפה על כמה ממוצרי מטרנה הכי פופלאריים בחנויות פארמה אונליין. הבעיה היחידה היא, שהשוואת המחירים היא מוגבלת ולא כוללת את כל המוצרים של מטרנה, לכן אם לא מצאתם את מבוקשכם בעמוד השוואה זה תוכלו גם לבדוק את הרכש החדש פרי שיתוף פעולה בין מטרנה ואתר מייסופרמרקט המפורסם.

  1. חנות מטרנה אונליין- באתר MySuperMarket

אתר מייסופרמרקט הוא אתר חדש יחסית וצעיר אך מצליח מאוד בכל מה שקשור להשוואת סלי קניות ומצרכים אונליין. כאשר ההשוואה היא לרוב בין הרשתות הגדולות המספקות שירותי קניות

אונליין.  על רקע זה חברת מטרנה והאתר משתפים פעולה ונפתחה חנות מותג ייעודית למטרנה באתר מייסופרמרקט הכוללת את כל מוצרי מטרנה, כולל הסברים וטיפים להורים החדשים והשוואת מחירים מלאה, כדי שגם התינוקות שלכם יצאו שבעים ואתם תצאו מרוצים ועם עוד כמה שקלים לכיס בסוף החו

בסיכומו של עניין, חשוב להבין כי גם בכל הנוגע למוצרי אוכל וצריכה שהם מוצרים אותם אנו חייבים, לא צריך להתפשר על המחירים והתמורה. עשו השוואת מחירים, בדקו מה כל רשת מציעה והעזרו במבצעים השונים כדי לחסוך ולקנות חכם.