צילומי ניו בורן – כל מה שרציתם לדעת

כשזה מגיע לצילומי ניו-בורן לצלמים אף פעם לא נגמרים הלקוחות. היתרון בלהיות צלם ניו-בורן זה שכולם ממשיכים להביא ילדים ותמיד יהיו את אלו שירצו לעשות בוק צילומים מדהים לחגוג את המאורע. במיוחד אם מדובר בילד ראשון. החיסרון הוא – שלא כל צלם ניו בורן הוא הצלם המושלם עבורכם ולכן צריך לבחור בקפידה את הצלמים או הצלמות איתם אתם עובדים.

מתי עושים צילומי ניו-בורן?

הזמן האידיאלי לצילומי ניו-בורן משתנה ממקרה למקרה. הם צריכים להיות בגיל קטן מאוד כדי שהכל יהיה חדש דנדש אבל יש גם דברים אחרים שמשתנים. הגיל של התינוק יכול להשפיע על תהליך הצילום עצמו וצלמים רבים יעידו שככל שהגיל צעיר יותר כך יותר קל להתאים את התינוק לסיטואציה שאותה מצלמים. בכל אופן, מומלץ לבצע את הצילומים לפני שהתינוק קטן אך צריך לקחת בחשבון שתינוקות שהרגע נולדו לא יכולים להשתתף בצילומים וגם לא מומלץ לשלב אותם בכאלו. מומלץ בדרך כלל לחכות 5 או 7 ימים ואז לצאת לצילומים בשבוע-שבועיים שאחר כך. בגיל זה הם יכולים להישאר בתנוחה עוברית למשך זמן רב יותר וכמובן לישון יותר זמן כדי שיהיה אפשר לצלם אותם ברגעים שהם חמודים ושקטים.

איך בוחרים צלם או צלמת ניו בורן?

בחירת צלם מתחילה כמובן בחיפוש בגוגל או בפייסבוק ומצאת גלריות תמונות של ניו-בורן. אפשר למצוא לא מעט גלריות מדהימות אבל אתם צריכים למצוא את הגלריה שהכי התחברתם אליה ואהבתם את הסגנון מכיוון שלצלמים שונים יש טאץ’ שונה אחד מהשניה. הדבר השני הוא כמובן לצמצם את אלו שאהבתם לרשימה, להתקשר ולראות עם מי יש כימיה. בדרך כלל מספיקה שיחת טלפון אחת כדי להבין עם מי יש עסק ואם יכולה להיות כימיה טובה. ואיך אפשר שלא לסיים בשיחה את עניין המחיר. התמחור השונה של הצלמים לא בהכרח הופך את היקר לטוב יותר או את הזול לפחות טוב. יותר חשוב לדעת מהמחיר עצמו הוא מה אתם מקבלים בתמורה למחיר. יש צלמים שעושים יותר מאשר סתם סשן צילומים והם גם מבצעים עריכה גרפית, מאפשרים זמן צילום ארוך יותר, מאפשרים להשתמש באביזרים או תוספות נוספות שיכולות להיות כלולות במחיר.

כדאי להשתמש באביזרים לצילומים

אתם יודעים מה הופך צילומי ניו בורן למדהימים כל כך? שאת התינוקות החמודים אפשר לשים בכל מיני סיטואציות חמודות ומתוקות שהופכות את התמונה לתמונה מקצועית שרק בצילומי ניו-בורן מקצועיים בסטודיו אפשר לעשות. צלמי ניו-בורן רבים שומרים אצלם ציוד רב של צילומים כאלו ויש להם אביזרים מתאימים שאפשר להשתמש בהם בצילומים. בין האביזרים הפופולרים אפשר לכלול פרחים וזרי פרחים למיניהם, סלסלאות או מזוודות, אביזרי ווינטייג’ וכמובן בדים שונים ומעניינים שאפשר לשלב במגוון רחב של סגנונות. שאלו את הצלם או הצלמת שאיתם אתם מתכננים לבעוד אם יש להם אביזרים כאלו. זה חלק מהעניין.