רעיונות ליום הולדת שנה

יום ההולדת הראשון בחיים מרגש מאוד וכהוריה המאושרים של התינוקת בוודאי תציינו אותו בחגיגה גדולה בהשתתפות בני משפחה וחברים. עוגה מרשימה, בלונים צבעוניים, מוסיקה טובה ואווירה שמחה. אבל רגע,  האם כבר מצאתם מתנה לתינוקת? מה קונים לבת שנה? לפניכם מספר רעיונות שישמחו אתכם ואת הקטנה.

התכשיט הראשון שלי

אתם אולי לא זוכרים מה היה התכשיט הראשון שלכם, אבל בוודאי תזכרו מה היה התכשיט הראשון של הקטנה. תכשיט זהב יכול להיות מתנה נהדרת לתינוקת מסיבות רבות: מדובר במתכת היקרה ביותר המאופיינת בתכונות מרשימות מעמידות גבוהה ועד ניצוץ מתמשך. זהב הוא חומר שמתאים מאוד לעורה הרגיש של התינוקת, כיוון שהוא נחשב לחומר היפואלרגני. כמו כן, הוא מחזיק לכל החיים ואפשר כמובן למצוא תכשיט עם סוגר בטיחות כך שהיא תוכל להתקשט בלי הפרעה והתכשיט ילווה אותה בכל עת, כולל במקלחת. היצע התכשיטים מסחרר וכולל, בין היתר, תכשיטים הנושאים את שמה של הקטנה מאות ראשונה בעברית ועד אות ראשונה באנגלית. אפשר כמובן לבחור שרשרת זהב עם תליון הנושא דמות אהובה או אלמנט מיוחד דוגמת כוכב או לב.

עולים על הבימבה

בגיל שנה כאשר הקטנה מתחילה לבצע את צעדיה הראשונים בעולם, אפשר לפנק אותה בבימבה מתוקה. מומלץ לבחור בימבה המגיעה עם מוט דחיפה בשלושה מצבים, כזאת שתגדל עם הילדה. כשבהמשך אפשר יהיה לנתק את מוט הדחיפה מהבימבה ומעקה בטיחות שגם אותו ניתן להסיר בהמשך. אפשר למצוא בימבה נסיכות ובימבות עם דמויות שונות לרבות תא אחסון, צופר, משחקים ומוסיקה. אופציה נוספת היא אופניים תלת אופן שגם הם מודולאריים, כך שניתן להצטייד במוט דחיפה בשלב הראשון ובהמשך כשהקטנה תגדל ותדווש בעצמה לעבור למצב דיווש עצמאי.

לשדרג את הממלכה

אופציה נוספת למתנה שגם אתם וגם הקטנה תיהנו ממנה היא סידור מחודש של החדר ומיטת מעבר מקסימה לקטנה. אפשר לעצב את החדר בהשראת נסיכות, בגווני פסטל עדינים ורכים, להוסיף פוף כייפי ופינות משחק כמו פינת משפחה, מטבח וכל משחק אחר שמפעיל את הדמיון ותורם לעיצוב החדר. ווילונות רכים ונעימים, שולחן וכיסא שהילדה תוכל לצייר בהם ברגע שתתחיל ליהנות ממשחקי יצירה, לתלות על הקיר תמונות ואפילו תמונות שהדפסתם מבעוד מועד על בלוקים מעץ או כמדבקה מיוחדת, ציור שמישהו צייר על פי תמונתה של הקטנה ובהשראתה. כדאי להצטייד גם בגופי תאורה שיוצאים אווירה מיוחדת בחדר, תאורה דמוית כוכבים ועוד.

זמן איכות בכיף

חשבו על מתנות בסגנון זמן איכות בבית, בחצר, באמבטיה. זה הגיל שבו הקטנה מתחילה לגלות עולם ולהיות יותר באינטראקציה ואפשר בהחלט לפנק אותה בבריכת כדורים ענקית או אוהל כדורים עם כל הטוב שבעולם, נדנדה בארבעה שלבים שתוכלו לתלות בגינה ולנדנד את הקטנה שתרגיש כל יום כמו בגן שעשועים. זה גם השלב להכיר לה את נפלאות הטכנולוגיה בדרך עדינה כמו בדמות המחשב הראשון שלי או הסמארטפון הראשון שלי שכולל לחצנים המשמיעים קולות וצלילים של בעלי חיים ומנגינות נפלאות. אפשר ללכת גם על פאזלים נחמדים של מתחילים כמו פאזל רצפה או פאזלים גדולים מעץ ועל ברווזים מתוקים לאמבטיה שולחן פעילות עם מצבי משחק משתנים, לחצנים גדולים, פסנתר המוטבע בשולחן ועוד. בובות מקסימות בגדלים שונים יכולות להיות רעיון נהדר במיוחד בובה עם עגלה לקטנה שמתחילה ללכת ובובות דמויות תינוקות.

השקיעו ביום ההולדת של הקטנה ואל תשכחו לתעד כל רגע במצלמה הביתית ולהפוך את התמונות לאלבום יפהפה.